فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا:

موردی از کرونای برزیلی در استان مشاهده نشده است

فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا با بیان این که کنترل شدید بر تمام مرزهای زمینی و دریایی خوزستان صورت می‌گیرد گفت: در حال حاضر موردی از کرونای برزیلی در استان مشاهده نشده است.

ولی الله حیاتی روز سه شنبه  مورخ ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ در دهمین جلسه قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا در استانداری خوزستان بیان کرد: ۹ شهر استان در وضعیت قرمز کرونا، ۹ شهر در وضعیت نارنجی کرونا و مابقی شهرها در وضعیت زرد کرونا قرار دارند.

وی تاکید کرد: از هم استانی‌ها شریف تقاضا می‌کنم رعایت پروتکل های بهداشتی را در سرلوحه  امور خود قرار دهند  و استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و عدم حضور در اجتماعات را جدی تلقی کنند.

فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا با اشاره به وضعیت ساعات اداری در استان خوزستان بیان کرد: ساعات  کاری ادارات تا  آغاز ماه  مبارک رمضان به صورت فعلی خواهد بود و در ماه مبارک رمضان با توجه به نظر ستاد ملی کرونا راجع به  ساعات اداری در ماه  مبارک رمضان تصمیم‌گیری می‌شود.

وی با اشاره به این که همه مرزهای زمینی و دریایی استان به منظور مقابله با کرونا تحت کنترل شدید هستند توضیح داد: در بندر امام خمینی(ره) نیز این کنترل ها به جد صورت می‌گیرد  و در حال حاضر موردی از کرونای برزیلی در استان مشاهده نشده است.

حیاتی با اشاره به برگزاری اجتماعات در استان بیان کرد: هر گونه  اجتماع در استان در شرایط کنونی برخلاف پروتکل ‌های بهداشتی است و  تذکرات لازم به کسانی که توجه لازم را در این زمینه نداشتند، داده شده است.

 

17