فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا:

مردم از شرکت در دورهمی های خانوادگی که بیشترین درصد مبتلایان را به خودش اختصاص داده است بشدت پرهیز کنند

فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا بیان کرد: خواهش ما از مردم شریف استان این است که بجز برای انجام کارهای ضروری از منزل خارج نشوند و بحث زدن ماسک و بحث رعایت فاصله گذاری اجتماعی را حتما رعایت کنند و از شرکت در مجالس و همچنین دورهمی های خانوادگی که بیشترین درصد مبتلایان را به خودش اختصاص داده است بشدت پرهیز کنند.

ولی الله حیاتی روز سه شنبه  مورخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ در حاشیه جلسه قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا در استانداری خوزستان بیان کرد: با توجه به وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان خوزستان که در گستره وسیعی از استان در وضعیت قرمز و نارنجی قرار گرفته ایم، برابر مصوبات ستاد ملی و ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، استان خوزستان با اعمال محدودیت های ویژه ای رو به روست که مدت ۱۰ روز در شهرهای قرمز و نارنجی تشدید رعایت پروتکل های بهداشتی در دستور کارگروه ها و تیم های بازرسی قرار می گیرد. بنابراین بجز مشاغل گروه یک مابقی اصناف اجازه فعالیت ندارند. هرگونه اجتماعی در این شرایط در شهرهای قرمز و نارنجی طبق مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا ممنوع است و خواهش ما از مردم شریف استان این است که بجز برای انجام کارهای ضروری از منزل خارج نشوند و بحث زدن ماسک و بحث رعایت فاصله گذاری اجتماعی را حتما رعایت کنند و از شرکت در مجالس و همچنین دورهمی های خانوادگی که بیشترین درصد مبتلایان را به خودش اختصاص داده است بشدت پرهیز کنند.

وی تاکید کرد: ان شاءالله با همراهی مردم استان و مدیریتی که توسط دستگاه های مندرج در قانون در حال اعمال است بتوانیم از این مرحله عبور کنیم.

حیاتی با اشاره به برگزاری مراسم های ماه مبارک رمضان در استان بیان کرد: در شهرهای قرمز و نارنجی مراسم ماه مبارک رمضان بر اساس مصوبات ستاد ملی در منازل برگزار خواهد شد و برگزاری مراسم بصورت اجتماع ممنوع است.

 

22